DARMOWA WYSYŁKA DO PACZKOMATU INPOST LUB KURIER INPOST

Ceny crash padów rosną

Część, słuchajcie, przez cały sezon 2022 stawialiśmy twardy opór podwyżkom cen i nie zwiększaliśmy ceny własnych produktów. Nadchodzą naprawdę ciężkie czasy.

Przyszedł czas, żeby zrobić nowe zamówienia magazynowe aluminium i tworzyw. Jedziemy na resztkowych rezerwach zakupionych w 2021 roku. Ceny, które teraz dostajemy od dotychczasowych dostawców to kosmos w porównaniu do ostatnich zapytań ofertowych sprzed roku. Niestety koszty prądu też są szalone. Nie wiemy, czy ktokolwiek będzie wstanie się opierać temu szaleństwu, jeśli będzie to iść w tę stronę. Wiemy, tylko że i tak już bardzo długo wytrzymaliśmy, chcąc być nadal konkurencyjni. Nie chcemy szukać tanich materiałów i schodzić z jakości produktu, szukamy innych rozwiązań, które pozwolą nadal być konkurencyjnym i tworzyć najlepsze jakościowo produkty, których nie można się wstydzić.

Niestety podwyżki cen są przed nami i właśnie nadszedł czas by zacząć je wdrażać w życie.

Na tę chwilę, OD JUTRA do końca roku zwiększymy troszkę ceny na crash pady motocyklowe wszystkich marketplace tj. Allegro, Shopee, Erli, Arena etc.

Ceny na naszej stronie internetowej, pozostawiamy bez zmian lub ulegną one minimalnej korekcie DO KOŃCA ROKU.

Od nowego roku wprowadzimy już nowy cennik, który, chociaż w minimalnych stopniu będzie uwzględniał nowe realia kosztów. Bardzo Was przepraszamy, że musimy zacząć korygować ceny detaliczne, ale naprawdę, naprawdę, uwierzcie nam, że nic nie idzie dobrze. Każda nadzieja niższej ceny materiałów lub energii elektrycznej została już przez nas wyczerpana. 😞

🤫PS. Szykujemy duży urlop produkcyjny, sprzedaż będzie na jakiś czas wstrzymana, dlatego jeśli chcecie się jeszcze załapać na niższe ceny do końca roku, śpieszcie się teraz ponieważ cały listopad będzie martwy. 🤫

ceny crash padów rosną
Dodaj komentarz

KOSZYK

0
image/svg+xml

Brak produktów na kracie.

Kontynuuj zakupy