DARMOWA WYSYŁKA DO PACZKOMATU INPOST LUB KURIER INPOST

Wymiany i zwroty

 

Sprawne przeprowadzenie procedury zwrotu ułatwi zapoznanie się z poniższą instrukcją.
W 3 łatwych krokach ułatwimy Państwu przeprowadzenie zwrotu bądź wymiany.
Na przeprowadzenie procedury zwrotu macie Państwo 30 dni,
w przypadku wymiany również 30 dni na podjęcie decyzji o wymianie.

Warunek zwrotu to crash pady bez rys, otarć, obić, brudu i śladów montażu. Nie odsyłaj używanego przedmiotu (czytaj montowanego na motocyklu, brudnego itd.) Zabezpiecz przesyłkę tak aby crash pady nie obijały się o siebie wewnątrz pudełka. Słowem, wyślij go tylko w takim stanie w jakim go otrzymałeś. Dziękuję i do zobaczenia na trasie 🙂

Krok 1 Wypełnij formularz

Wypełnij ustawowy wzór odstąpienia od umowy zawartej na odległość (załącznik do pobrania na stronie, jest on niezbędny). Jeśli go jeszcze nie posiadasz pobierz go klikając w niebieską ikonę DOC na stronie. Wzór odstąpienia od umowy zapisany jest w formacie .doc. Może to być również każdy inny formularz odstąpienia od umowy zawartej na odległość jaki znajdziesz w Internecie. 

! Załącz dowód zakupu jaki otrzymałeś !

Krok 2 Spakuj towar, dowód zakupu i formularz

Spakuj crash pady do pudełka i dokładnie zabezpiecz co najmniej w taki sposób w jaki zostały one zabezpieczone na czas transportu do Ciebie. Przynajmniej jeden crash padów z wewnątrz pudełka musi być owinięty folią bąbelkową lub grubym papierem tak aby w trakcie transportu do nas nie pobijał się i nie zniszczył powłoki lakierniczej powodując rysy lub odpryski. Postaraj się wypełnić wolne przestrzenie w paczce tak aby towar wrócił do Nas bez uszkodzeń. Do paczki dołącz dowód zakupu oraz wypełniony formularz.

Krok 3 Wyślij na nasz adres

Wyślij paczkę na adres biura : “Weles” ul. Dębowa 5, 26-652 Janiszew z dopiskiem “ZWROT” lub “WYMIANA” na paczce, telefon – 601.526.833.

 

Paczkomat? 


Numer paczkomatu do zwrotu to JNS01M

telefon – 601.526.833.

email – biuro.crashpady@gmail.com


Formularz w wordzie do pobrania

KOSZYK

0
image/svg+xml

Brak produktów na kracie.

Kontynuuj zakupy