DARMOWA WYSYŁKA DO PACZKOMATU INPOST LUB KURIER INPOST

crash pady azarel basic

crash pady jednośrubowe modułowe ™

Tworzywo ślizgaczy Azarel

Gdy powstają crash pady motocyklowe Azarel z serii podstawowej używamy najlepszej jakości surowców. Dobrym przykładem jest tworzywo sztuczne które wzbogacane jest o dodatki chemiczne. Ów dodatki zwiększają twardość materiału przy jednoczesnym zachowaniu odpowiedniej wytrzymałości. Ze wspomnianych polimerów powstają końcówki wymienne Azarel. Są one wyjątkowo odporne na pękanie podczas uderzania o asfalt podczas ślizgu. Ta część ślizgacza zabezpieczającego służy do spowolnienia pojazdu w ślizgu oraz „pochłonięcia” części uderzania w pierwszej fazie kontaktu z asfaltem. Dzięki dobrej jakości polimeru końcówki wymienne Azarel równomiernie się wycierają. Ponad to tworzywo nie pęka podczas uderzania i nie ściera się nadmiernie.  W przypadku kiepskiej jakości odlewanego plastiku w różne formy i kształty, może to mieć niestety miejsce. Końcówki crashpadów Azarel można w przypadku niewielkiego uszkodzenia ślizgacza dokupić oddzielnie. 

Crash pady Azarel materiał
Crash pad Azarel

Aluminiowe moduły crash padów Azarel

Moduły aluminiowe wykonuje się ze stopów lekkich najlepszej jakości, aluminium lotniczego PA9 oraz aluminium PA6. Zazwyczaj ten rodzaj crash padów pomijając śrubę składa się z trzech elementów, bywają jednak rozbudowane do 4 w przypadku bardziej wymagających modeli. Crashpady Azarel z linii podstawowej to konstrukcja modułowa oparta na jednej śrubie. Do zestawów dołączane są śruby klasowe, w klasie 8.8 które spełniają zarówno polskie, jak i międzynarodowe normy.

Kolor crash padów Azarel Basic

Crash pady Azarel Basic, są jedynymi z naszej oferty crash padami, w których możesz wybrać sobie częściowo kolor ślizgacza. Częściowo, ponieważ kolor końcówki z polimeru zawsze jest czarny. Korpus aluminiowy czyli wewnętrzna tuleja usztywniająca całość konstrukcji malowana jest na trzy kolory. W zależności od aktualnej dostępności możesz wybrać sobie crash pady czarne, niebieskie lub czerwone. To jakie crash pady zamówisz zależy od Ciebie.  Korpusy malowane są proszkowo, dlatego nie musisz martwić się o jakość powłoki. Tego typu malowanie ze względu na swoją technologię wytrzymuje dłużej niż fabryczne, chociażby malowanie zbiornika. Będzie obrywać piaskiem, i drobnymi kamyczkami niczym felga samochodowa a i tak zachowa fajny wygląd;) 

crash pady jak zamontować

KOSZYK

0
image/svg+xml

Brak produktów na kracie.

Kontynuuj zakupy