DARMOWA WYSYŁKA DO PACZKOMATU INPOST LUB KURIER INPOST

CENA ALUMINIUM

cena aluminium

Wzrost cen aluminium

   Sprawa wygląda w ten sposób, że ceny surowców idą gwałtownie do góry. 😬
Wszystkie crash pady i inne akcesoria, które produkujemy to nie import z Aliexpress a krajowa produkcja. Jak już pewnie wiecie, sami produkujemy swoje produkty, w większości na polskich obrabiarkach CNC. Produkujemy w Polsce i działają na nas wszystkie negatywne konsekwencje tego, co teraz dzieje się na świecie… a w ostatnim miesiącu bardziej regionalnie, bo tuż za naszymi granicami. Światowe rynki to system naczyń połączonych. Chcielibyśmy poruszyć dość nie popularny temat, a mianowicie wyskoki wzrost cen surowców, z których produkujemy. Spośród wszystkich surowców, które są niezbędne do produkcji crash padów, chciałbym się dziś skupić na aluminium.
Na przykład crash pady Azarel PRO są zbudowane z aluminium w bardzo dużym stopniu. Otóż cena aluminium, a co za tym idzie cena prętów i formatek aluminiowych u polskich hurtowników w ostatnim czasie wyskoczyła w górę. Zasadniczo tendencja wzrostowa, którą widzicie na wykresie, jest stała. Od roku cena aluminium wzrosła prawie dwukrotnie. To są tylko i wyłącznie światowe trendy i cena w dolarach za tonę. W rzeczywistości cena gotowych prętów i formatek zdrożała znacznie bardziej. Dzieje się tak, dlatego że na cenę półproduktu wpływa nie tylko światowa cena surowca, ale również na przykład gatunek, dostępność, nieuczciwe praktyki światowych hurtowników etc.

Wzrost cen surowców konsekwencje

Chcielibyśmy, żebyście wiedzieli, że pomimo tych wszystkich negatywnych zmian wciąż staramy utrzymać się cenę końcowego produktu. Chcemy, żeby crash pady motocyklowe były dostępne i wykonywane dalej z jak najlepszej jakości półproduktów w postaci prętów i formatek. Chcielibyśmy, żebyście mieli świadomość tego, że nasze crash pady są robione z certyfikowanych gatunków aluminium i przede wszystkim są produkowane w Polsce. Jednocześnie robimy wszystko, aby przetrwać, utrzymać jakość, dostarczyć produkt wysokiej klasy.
Tego typu dylematy nie dotyczą niestety chiński chińskich firm. Pomijając fakt, że ich produkty są totalnie nieprzemyślane i żaden świadomy motocyklista nigdy nie założyłby ich na swój motocykl. Dlatego dokonując świadomego wyboru konsumenckiego, jakie crash pady wybrać, pamiętaj o tym, co składa się na całość gotowego wyrobu. Bądź świadomym konsumentem i nie daj zarabiać tym którzy kupują w Azji i rebrandują te produkty swoim logo. W kodzie kreskowym znajdziesz informację o kraju produkcji.

cena aluminium
Dodaj komentarz

KOSZYK

0
image/svg+xml

Brak produktów na kracie.

Kontynuuj zakupy